Як поступити до американського ВУЗу? Історія успіху!

У цьому році в найкращих Університетах США отримують додаткову освіту відразу  декілька випускників Національного юридичного Університету імені Ярослава Мудрого, які із задоволенням діляться власним досвідом...

Кривенко Олександр Олександрович, бакалавр (2011) та магістр права (2012) Національного юридичного університету України імені Я. Мудрого. Випускник військово-юридичного факультету.

В 2014 році отримав в Україні грант від EducationUSA, який покрив супутні витрати, пов'язані з вступом до американських вишів, перельотом та влаштуванням у США.

З серпня 2015 року навчається на магістерській програмі з правознавства за спеціалізацією: “міжнародне право та вирішення спорів” у Мічіганському університеті (The University of Michigan Law School). Олександр отримав повну стипендію від університету.

Опанасюк Марк Вікторович, випускник Національного юридичного університету України імені Я. Мудрого (диплом бакалавра з відзнакою - 2012, диплом магістра з відзнакою - 2013). Навчався на факультеті підготовки кадрів для органів юстиції. З вересня 2013 року здобувач вченого ступеню к.ю.н. в НДІ державного будівництва та місцевого самоврядування НАПН України.

В липні 2015 року виїхав в США для навчання на програмі LL.M. in Agricultural and Food Law в Університеті Арканзасу в Феєтвілі. Стипендіат Fulbright Graduate Student Program 2015-2016 на навчання в американських вишах. Стипендія повністю покриває всі витрати на переліт, навчання та проживання.

Блохіна Кристина Ігорівна, бакалавр (2014) та магістр права (2015) Національного юридичного університету України імені Я. Мудрого. Випускниця інституту підготовки кадрів для органів юстиції.

З серпня 2015 року навчається на Магістерській програмі з правознавства в Cornell University Law School. Кристина отримала повну стипендію від університету.

Перчиць Роман Іванович, бакалавр (2013) та магістр права (2014), випускник Національного юридичного університету України імені Ярослава Мудрого, факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України (№ 9).

У 2014 році отримав грант по програмі EducationUSA Opportunity Funds, який покрив витрати, пов'язані з вступом до американських університетів, перельотом та влаштуванням у США. Отримав запрошення від шести університетів.

З серпня 2015 року навчається на Магістерській програмі з правознавства (LLM) за спеціалізацією Право інтелектуальної власності та технологій в Іллінойському університеті в Урбана-Шампейн. Паралельно працює помічником професора. Отримав пакет фінансової допомоги, який дозволив повністю покрити витрати, пов’язані з навчанням.

Півняк Денис Аркадійович, бакалавр (2014) та магістра права (2015), випускник міжнародно-правового факультету Національного юридичного університету України імені Ярослава Мудрого.

В 2014 році отримав грант від Програми імені Фулбрайта від Уряду США, який покрив вартість навчання на магістратурі, а також витрати, пов'язані з вступом до американських вишів, перельотом і щомісячну стипендію.

З серпня 2015 року навчається на Магістерській програмі з правознавства за спеціалізацією “право інтелектуальної власності” в Університеті Нью-Гемпширу (LL.M in Intellectual Property Law in University of New Hampshire School of Law).

Шацький Євгеній Олександрович, молодший спеціаліст-юрист (2010) Стаханівського промислово-економічного технікуму, Pre-law undergraduate (2014) Utica College Syracuse University, бакалавр (2015) Національного юридичного університету імені Я. Мудрого. Випускник факультету підготовки кадрів для державної пенітенціарної служби України (№9). В 2014 році отримав в Україні грант від фонду В. Пінчука за програмою «Всесвітні студії», який покриває майже 50% вартості навчання та грант EducationUSA, який покрив супутні витрати, пов'язані з вступом до американських вишів, перельотом та влаштуванням у США. Євгеній також отримав стипендію від університету Пітсбургу. З серпня 2015 року навчається на Магістерській програмі з правознавства у університеті Пітсбургу (Пітсбург, Пенсильванія).

Кривенко Олександр Олександрович
Опанасюк Марк Вікторович