У стінах рідної alma-mater, 20.12.2014 року в честь професійного свята відбулася зустріч адвокатської еліти Харкова та всієї України.

Національний юридичний університет став першим ВНЗ, з яким Національна асоціація адвокатів України підписала меморандум про співпрацю, в цілях подальшої співпраці та працевлаштування випускників.

З нагоди свята, вітали присутніх ректор Національного юридичного університету - В.Я. Тацій, голова Національної асоціації адвокатів України - Л.П. Ізовітова, представники Харківської міської Ради.

Відповідальним організатором заходу стала Асоціація випускників НЮУ, в особі Ю. Г. Барабаша та А.О. Булгакова.

До того ж, адвокати, які відзначилися особливими досягненнями були нагороджені грамотами і цінними подарунками.

Ще раз вітаємо представників професії зі святом, бажаємо нових звершень, легких, але цікавих справ, натхнення, терплячості та віри в справедливість!