Стажування для студентів 4-5 курсів

Шановні студенти!

З радістю повідомляємо про початок щорічного конкурсу "Стажування для студентів 4-5 курсів", який проводиться під егідою Асоціації випускників НЮУ ім. Ярослава Мудрого з 2013 року.Наразі, завдяки плідним зусиллям Асоціації випускників стало можливим проходження стажування у:

1. Самозайнятих Адвокатів (є можливість проходження практики у всіх містах України за бажанням студента) завдяки підписаному Меморандуму про співробітництво з Національною асоціацією адвокатів України;
2. Юридичних фірмах м. Києва, Харкова, Полтави;
3. Державних установах та банках м. Харкова;
4. Приватних адвокатів м. Харкова та в Центрах надання безоплатної правової допомоги Харківської області, завдяки підписаному Меморандуму про співробітництво з Радою адвокатів Харківської області.

При подачі анкети обов'язково вказувати групу із 4 вищевказаних, задля оптимізації процедури відбору.
Стажування відбуватиметься під час планової навчальної/виробничої практики студентів.

Відбір буде проходити у 2 етапи:
1. Розгляд заповнених анкет;
2. Співбесіда із оргкомітетом або представниками роботодавця.

За результатами проходження стажування найбільш активні та відповідальні студенти 5 курсу, будуть працевлаштовані за ініціативою роботодавця.
Для цього Вам необхідно заповнити анкету та надіслати її на e-mail: internship@nlu.edu.ua до 20.03. 2016 року. Анкети, надіслані після закінчення строку розглядатися не будуть!
За оновленнями слідкуйте в групі :

Завантажити анкету!