Проведено I Всеукраїнський турнір з правознавства

За підтримки Асоціації випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого 8 жовтня 2015 року було вперше проведено I Всеукраїнський турнір з правознавства серед учнів 11 класу загальноосвітніх шкіл. Першими таку ініціативу, щодо проведення турніру підтримали учні та викладачі м. Кузнецовска (Рівненська область).

Відкривав захід Голова Рівненського обласного відділення Асоціації випускників Ігор Валерійович Куц.  Він привітав всіх охочих до участі школярів та їх наставників та побажав наснаги кожному під час виконання завдань.  Також, він наголосив на тому, що школярі, як майбутні юристи мають застосовувати свої знання на благо демократичної держави та справедливо захищати права та інтереси кожного громадянина України.

Захід було проведено в приміщенні загальноосвітньої школи № 4. Кульмінацією заходу стало офіційне відкриття конвертів із завданнями, складеними професорським складом Університету та роз’яснення умов та правил написання завдань турніру. Учасники були розподілені по окремим аудиторіям, де протягом 2 годин виконували поставлені перед ними завдання.

Роботи були одразу запечатані та передані до НЮУ ім. Ярослава Мудрого, де протягом тижня  відбувалася ретельна перевірка кожної роботи та підрахунок балів кожного учасника. І 23 жовтня 2015 року були офіційно оприлюднені результати турніру 2015 року.

За результатами турніру найкращими знавцями в галузі права стали:

1. Шарабар Юлія Олександрівна

2. Петрук Катерина Василівна

3. Стояновський Владислав Володимирович

На переможців турніру чекають цінні подарунки  та відзнаки від ГО «Асоціація випускників» Національного юридичного  університету імені Ярослава Мудрого. Ми з гордістю повідомляємо, що нашу країну чекає велике майбутнє завдяки талановитій молоді, яка згодом сформується у міцну юридичну еліту України. Тому, сподіваємо наступного разу ми побачимося із фіналістами та учасниками на Дні відкритих дверей Університету, а в подальшому і  в якості студентів першого курсу нашого славетного ВУЗУ.