Ви є тут

АВДЄЄВА МАРІЯ АНАТОЛІЇВНА

 

АВДЄЄВА МАРІЯ АНАТОЛІЇВНА

Народилась 1981 року в місті Харкові.

У 1998 році з відзнакою закінчила Харківську українську гімназію №6.  Того ж року вступила до Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого, яку з відзнакою закінчила у 2003 році за спеціальністю "Правознавство". Випускниця факультету підготовки кадрів для МЗС України.

З 2003 по 2008 рр. обіймає ряд посад, пов’язаних з розвитком міжнародної діяльності. Здійснює  розробку і правову експертизу  двосторонніх угод з іноземними установами, встановлення контактів з міжнародними структурами,  фандрайзінг  тощо.

З 2008 по 2014 рр.  науковий співробітник Регіонального філіалу у м. Харкові Національного інституту стратегічних досліджень. Сфера досліджень: «М’яка влада в глобальному інформаційному суспільстві: фактори, стратегії, механізми». Має ряд публікацій у спеціалізованих виданнях. Має досвід написання аналітичних оглядів,  встановлення контактів з міжнародними структурами, організації  конференцій, у тому числі міжнародних.

Випускник професійної програми Legislative Fellows (Вашингтон, 2011 р.), співорганізатор регіональних ініціатив за участю міжнародних експертів. Керівник регіонального проекту по вивченню та протидії загрозам в інформаційній сфері.

Володіє англійською та німецькою мовами.

Наші партнери