06.09.18

Указом Президента України 3-му прикордонному загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України присвоєно почесне найменування «імені Героя України полковника Євгенія Пікуса», випускника Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого!

06.09.18

До Верховного Суду призначено ще одного випускника альма-матер Вікторію Едуардівну Мацедонську (на посаду судді Касаційного адміністративного суду)

13.05.18

Наші випускники дістають міжнародне визнання у царині ринку юридичних послуг

Відоме міжнародне дослідження світових ринків юридичних послуг The Legal 500 щороку відзначає випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

02.05.18

Випускнику Університету (2012 р.), полковнику прикордонної служби України Євгену Пікусу присвоєно звання Героя України (посмертно)

30.04.18

Випускник Університету (1994 р.) В.М.Марченко переобраний президентом Нотаріальної палати України

30.04.18

Випускник Університету Вадим Човган захистив докторську дисертацію у Реймському університеті (Université de Reims) у Франції

01.04.18

Науково-практичний журнал «Світ науки та освіти»

20.03.18

Фантазіями ми живемо...

27.02.18

Vivat Academia! Vivat Alma-mater! 38 випускників Університету (це найбільша кількість серед усіх ВНЗ країни та колишнього СРСР) стали переможцями конкурсу до Верховного Суду

Конкурс до Верховного Суду розпочався 7 листопада 2016 року.

Усі конкурсні процедури були розроблені та реалізовані за участі та підтримки українських та міжнародних експертів, у тому числі Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» та USAID «Нове правосуддя», «ОС Україна».

Сторінки