01.04.18

Науково-практичний журнал «Світ науки та освіти»

20.03.18

Фантазіями ми живемо...

27.02.18

Vivat Academia! Vivat Alma-mater! 38 випускників Університету (це найбільша кількість серед усіх ВНЗ країни та колишнього СРСР) стали переможцями конкурсу до Верховного Суду

Конкурс до Верховного Суду розпочався 7 листопада 2016 року.

Усі конкурсні процедури були розроблені та реалізовані за участі та підтримки українських та міжнародних експертів, у тому числі Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» та USAID «Нове правосуддя», «ОС Україна».

27.02.18

Випускника Університету 1993 року С. В. Шевчука обрано Головою Конституційного Суду України

Випускника Університету 1993 року С.В.Шевчука обрано Головою Конституційного Суду України

19.02.18

Випускник університету Олександр Кривенко отримав право на здійснення адвокатської практики у Штаті Нью-Йорк!

14 лютого 2018 року випускник університету Олександр Кривенко прийняв присягу адвоката та отримав право на здійснення адвокатської практики у Штаті Нью-Йорк. Церемонія посвячення в адвокати відбулася у Другому апеляційному відділі Верховного суду Штату Нью-Йорк.

28.05.17

Відбулися загальні збори з нагоди 5-ої річниці з дня створення Асоціації випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

09.03.17

XІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА СУЧАСНОЇ ЮРИСПРУДЕНЦІЇ»