09.10.19

LCF Law Group оголошує результати конкурсу «Виконуй! Вигравай! Стажуйся!»

LCF Law Group вітає зі святом юриста та з радістю оголошує результати конкурсу «Виконуй! Вигравай! Стажуйся!»

Отже переможцями конкурсу стали Анастасія Ніконова та Юлія Смалій, студентки 1-го курсу магістратури  НЮУ ім. Ярослава Мудрого!

06.09.19

Програма стажування від LCF LAW GROUP!

Роздумуєш де стажуватися?

Юридична група LCF за підтримки Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого та Асоціації випускників Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого проводить конкурс для студентів 4 курсу бакалавріату та студентів магістратури, де обере двох студентів на 2-місячне оплачуване стажування!

06.09.18

Указом Президента України 3-му прикордонному загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України присвоєно почесне найменування «імені Героя України полковника Євгенія Пікуса», випускника Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого!

06.09.18

До Верховного Суду призначено ще одного випускника альма-матер Вікторію Едуардівну Мацедонську (на посаду судді Касаційного адміністративного суду)

13.05.18

Наші випускники дістають міжнародне визнання у царині ринку юридичних послуг

Відоме міжнародне дослідження світових ринків юридичних послуг The Legal 500 щороку відзначає випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

02.05.18

Випускнику Університету (2012 р.), полковнику прикордонної служби України Євгену Пікусу присвоєно звання Героя України (посмертно)

30.04.18

Випускник Університету (1994 р.) В.М.Марченко переобраний президентом Нотаріальної палати України