02.12.20

День відкритих дверей Університету

Шановні друзі!

Запрошуємо Вас прийняти участь у Дні відкритих дверей Університету, що відбудеться 12 грудня 2020 року о 12.00 годині на онлайн-платформі ZOOM.

Для участі у заході вам необхідно попередньо зареєструватися через гугл-посилання, що прикріплено нижче по тексту: http://bit.do/WELLCOME_NLU .

07.11.20

Оголошено конкурс на призначення іменної стипендії ЮФ «Глобус»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, ГО «Асоціація випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та ЮФ «Глобус» оголошують конкурс на призначення іменної стипендії

07.04.20

Мрії збуваються — переможець конкурсу «Виконуй! Вигравай! Стажуйся!»

Восени минулого року Юридична група LCF за підтримки Національного юридичного
університету ім. Ярослава Мудрого та ГО «Асоціація випускників Національного
юридичного університету ім. Ярослава Мудрого» започаткували освітній конкурс
«Виконуй! Вигравай! Стажуйся!». За його результатами переможці отримували
можливість пройти оплачуване 2-місячне стажування в Юридичній групі LCF.
20.02.20

Work-Shop NLU

Одне з першочергових завдань Університету – підтримка студентів, які виявили здібності у юридичний професії та допомога у подальшому працевлаштуванні.

З цією метою Університет цього року започатковує традицію проведення щорічного заходу «Work-Shop_NLU»!

«Work-Shop_NLU» - це захід, на якому ТОП юридичні фірми Харкова і Києва, а також державні органи та органи правопорядку будуть представляти свою діяльність та доводити до відома студентів випускних курсів переваги обрання такої діяльності, як основної для себе.

20.02.20

Зустріч випускників!

Шановні випускники 2015, 2010, 2005, 2000, 1995, 1990, 1985, 1980, 1975, 1970, 1965 років. Ми з радістю повідомляємо про організацію для вас зустрічі випускників 6 червня 2020 року.

Просимо звернутися до Асоціації випускників головним організаторам зустрічі від вашого випуску.

РЕЄСТРАЦІЯ на захід ОБОВ’ЯЗКОВА

Додатково, ви можете скористатися можливістю проживання в гуртожитках Університету, за наявності вільних місць.

22.01.20

Сертифікатна програма «Юрист в агробізнесі»

Асоціація випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого спільно з провідними кафедрами Університету та Громадською Спілкою «Агрофудкластер Харків» надає можливість для проходження сертифікаційної програми «Юрист в агробізнесі» та стати провідним спеціалістом в новій перспективній галузі.

22.01.20

Сертифікаційна програма "МЕДИЧНЕ ПРАВО"

Асоціація випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого спільно з провідними кафедрами Університету надає можливість для проходження ряду сертифікаційних програм, які допоможуть стати провідним спеціалістом в новій перспективній галузі. Однією з таких програм є "Медичне право".

Сертифікаційна програма "МЕДИЧНЕ ПРАВО"  допоможе Вам з'ясувати:

⚖ сучасний стан медичного законодавства в Україні;

⚖ передумови та напрямки розвитку медичної реформи;

⚖ способи вирішення медичних спорів;

09.10.19

LCF Law Group оголошує результати конкурсу «Виконуй! Вигравай! Стажуйся!»

LCF Law Group вітає зі святом юриста та з радістю оголошує результати конкурсу «Виконуй! Вигравай! Стажуйся!»

Отже переможцями конкурсу стали Анастасія Ніконова та Юлія Смалій, студентки 1-го курсу магістратури  НЮУ ім. Ярослава Мудрого!

06.09.19

Програма стажування від LCF LAW GROUP!

Роздумуєш де стажуватися?

Юридична група LCF за підтримки Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого та Асоціації випускників Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого проводить конкурс для студентів 4 курсу бакалавріату та студентів магістратури, де обере двох студентів на 2-місячне оплачуване стажування!

06.09.18

Указом Президента України 3-му прикордонному загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України присвоєно почесне найменування «імені Героя України полковника Євгенія Пікуса», випускника Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого!

Сторінки