Ви є тут

Work-Shop NLU

Одне з першочергових завдань Університету – підтримка студентів, які виявили здібності у юридичний професії та допомога у подальшому працевлаштуванні. 

З цією метою Університет цього року започатковує традицію проведення щорічного заходу «Work-Shop_NLU»!

«Work-Shop_NLU» - це захід, на якому ТОП юридичні фірми Харкова і Києва, а також державні органи та органи правопорядку будуть представляти свою діяльність та доводити до відома студентів випускних курсів переваги обрання такої діяльності, як основної для себе. 

Протягом «Work-Shop_NLU» будуть також проведені майстер-класи із написання резюме,  ‍проходження співбесіди та вливання у новий робочий колектив.

Підсумком «Work-Shop_NLU» стане проведення конкурсного відбору на проходження стажування в обраній установі. Кожен студент, незалежно від показників у навчанні та громадській діяльності, зможе на практиці довести свою придатність у юридичній професії та отримати бажане місце.

 «Work-Shop_NLU» проводитиметься протягом останнього тижня березня за підтримки Ректорату та Асоціації випускників Університету. 

Для участі у конкурсі необхідно пройти попередню реєстрацію та підготувати резюме.

Якщо ти бажаєш стати учасником «Work-shop_NLU», пройти цікавий тренінг чи подати себе на проходження стажування чи працевлаштування за гугл формою: https://forms.gle/GReJ6CnMqTJhDdSWA та надсилайте своє резюме на пошту: nlu215official@gmail.com

Шановні керівники юридичних фірм, адвокатських бюро та адвокати!

  Якщо Ви бажаєте представити себе на нашому заході «Work-shop_NLU» просимо заповнити гугл форму: https://forms.gle/jgC6Ufohs5AWiTJa8 . Наші організатори обов’язково зв’яжуться з Вами.

Фото: 

Наші партнери