Випускник університету Олександр Кривенко отримав право на здійснення адвокатської практики у Штаті Нью-Йорк!

14 лютого 2018 року випускник університету Олександр Кривенко прийняв присягу адвоката та отримав право на здійснення адвокатської практики у Штаті Нью-Йорк. Церемонія посвячення в адвокати відбулася у Другому апеляційному відділі Верховного суду Штату Нью-Йорк.

Своїми враженнями Олександр поділився з університетом:

“Це був достатньо тривалий і складний шлях. Потрібно завжди багато працювати та бути терпеливим. Сам процес набуття статусу адвоката предбачає оформлення великої кількості документів, проходження співбесіди та складання іспитів з адвокатської етики, Нью-Йоркського права, а також найскладнішого з усіх – адвокатського іспиту (відомого як “bar exam”). Лише на церемонії прийняття присяги у суді ти розумієш, що нарешті цей процес, який ти вважав нескінченим, завершився!”

Олександр висловив слова вдячності усім причетним до цієї події:

“Отримання статусу адвоката в Штаті Нью-Йорк є результатом спільних зусиль великої кількості людей у моєму житті. Я безмежно вдячний нашому університету та Мічіганській Школі Права за всі знання, які були отримані мною у стінах цих вишів. Окрім того, я надзвичайно вдячний  за отримання практичного досвіду Юридичній фірмі “Шкребець та Партнери” та всім хто допоміг мені в реалізації поставленої мети як в Україні, так і в США.”

Випускник порадив нинішнім студентам університету, які мріють отримати освіту та досвід закордоном, не боятися ставити перед собою високі та на перший погляд недосяжні цілі, ніколи не здаватися, а також в повній мірі використовувати усі можливості, які університет та різноманітні програми надають студентам.

“Не хвилюйтеся! Все вийде! Важка праця та терпіння завжди приносять результат.” – підсумував Олександр, звертаючись до студентів університету.

Під час навчання в університеті, Олександр приймав активну участь у наукових, навчальних та соціальних заходах вишу.  У 2011 році Олександр був переможцем Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства, Президентським стипендіатом, а також визнаний “Студентом року” за підсумками загальноуніверситетського конкурсу. Після випуску з Університету Олександр активно долучився до розвитку діяльності Асоціації випускників НЮУ, ставши головою клубу випускників у США.

Випускники університету ще раз підтвердили, що університет готує студентів бути успішними правниками у будь-якому куточку світу.