Випускник Університету (1994 р.) В.М.Марченко переобраний президентом Нотаріальної палати України

20-21 квітня у Києві відбувся черговий з’їзд нотаріусів України, під час якого делегати обрали президента Нотаріальної палати.

Ним став В.М.Марченко, який раніше обіймав цю посаду.

Щиро вітаємо Володимира Миколайовича та бажаємо плідної праці!

Довідка.  Народився 23 грудня 1966 року.

У 1994 році закінчив Харківський юридичний інститут за спеціальністю «Правознавство».

Має 25 років правничої практики – у 1993 році обійняв посаду державного нотаріуса в першій Феодосійській державній нотаріальній конторі, у травні 1994 року зареєстрував приватну нотаріальну діяльність по Феодосійському міському нотаріальному округу. З травня 1996 року перереєстрував приватну нотаріальну діяльність по Харківському міському нотаріальному округу.

На громадських засадах є головою та організатором ряду професійних об’єднань, конкурсів, клубів, в тому числі президентом Асоціації нотаріусів міста Харкова та Харківської області, шеф-редактором науково-практичного журналу «Мала енциклопедія нотаріуса», членом Академії нотаріату України. Є автором та співавтором понад 100 статей, монографій, книг. За активну громадську діяльність та сприяння авторитету професії «Нотаріус» Володимира Марченка відзначено рядом нагород.