Відкриття Клубу випускників в Азербайджані

В Асоціації відбулося відкриття Клубу випускників в Азербайджанській Республіці. Його координатором став випускник Господарсько-правового факультету НУ ЮАУ Гамід Гусейнов.

Серед завдань, які стоять перед Клубом - об'єднання азербайджанських випускників Академії різних років, створення майданчика для постійного спілкування колишніх студентів, а також підтримки стійкої зворотного зв'язку з Alma Mater.

У ході бесіди з Першим заступником Голови Асоціації, проректор з навчальної роботи НУ ЮАУ Юрієм Григоровичем Барабашем, були висловлені побажання щодо плідної роботи та значних досягнень у консолідації випускників Академії в Азербайджані.

Також, Гамідові Гусейнову було видано посвідчення члена Асоціації відповідного зразка.