Відкриття Клубу випускників у Франції

В Асоціації відбувається подальше розширення мережі закордонних осередків. Черговий Клуб випускників наразі відкрито у Франції.  Його координатором стала випускниця Факультету підготовки юристів для МЗС Тетяна Паламарчук. Після закінчення з відзнакою магістратури НЮАУ у 2011 році виграла грант французького уряду для навчання в Ліоні за спеціальністю «Міжнародне комерційне право». Наразі проходить стажування в парижській юридичній фірмі.

Серед завдань, які буде вирішувати Клуб – розширення кола міжнародних освітніх програм, до яких будуть долучатись студенти та випускники Університету, налагодження взаємодії між французькими освітніми та науковими установами в галузі юриспруденції та НЮУ ім. Ярослава Мудрого, залучення французьких фахівців-юристів для обміну досвідом.