В Університеті відбувся вечір пам’яті Марини Цвєтаєвої.

В Університеті відбувся вечір пам’яті Марини Цвєтаєвої

Організатор заходу − наукова бібліотека та Асоціація випускників Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».

Учасники отримали можливість укотре пройнятися долею поета і детальніше ознайомитися з непростим життям Марини Цвєтаєвої, її подвижницькою працею в ім’я прийдешніх поколінь, навіть дізнатися про те, з якою гідністю і вірою в краще вона переносила труднощі, що виникали в її житті.

«Марина Цвєтаєва належить до тих виняткових людей, які не лише залишають після себе яскравий і глибокий слід у творіннях, а й продовжують жити в душах і серцях людей, зігріваючи їх життя», − зазначила професор Ульяновського педагогічного університету Л.М.Козлова та додала: «Лауреат Нобелівської премії 1987 року Йосип Бродський назвав Марину Цвєтаєву кращим поетом ХХ століття».

Прикрасою вечора став виступ гітаристки-аранжувальниці, у виконанні якої прозвучали пісні на вірші поетеси «срібного віку».
Захід продовжився читанням віршів самої М.І. Цвєтаєвої, а також присвячених їй. Були представлені унікальні книжки М.І. Цвєтаєвої і показано уривок із фільму про її життя.