Ви є тут

Шановні колеги!

Асоціація випускників Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» запрошує Вас долучитись до нового проекту у сфері юриспруденції – Школи професійної майстерності.

Діяльність Школи буде здійснюватись за двома напрямками:

-​ для осіб, які мають юридичну;

-​ для осіб , які не мають юридичної освіти (курс «Сам собі адвокат »).

Заняття стартують з 1 березня 2014 року.

Програма курсу розрахована на 12 тижнів, протягом яких буде проведено 24 зустрічі з висококваліфікованими юристами-практиками, заслуженими вченими, а також спеціалістами з ораторського мистецтва та психології. Форма проведення зустрічей – майстер класи. В процесі проведення вказаних зустрічей особлива увага буде приділена освітленню запропонованих програмою питань, що буде засновуватися на співставленні теоретичних положень з практичним їх застосуванням, їх обговорення з аудиторією, а також пропозицій доповідача щодо вирішення запропонованих присутніми запитань, їх публічне обговорення і зацікавленими особами.

Визначені програмою напрямки та питання складені з урахуванням сучасних тенденцій розвитку юридичної практики та потреб і вимог ринку праці в Україні. Зміна програми допускається з урахуванням бажання більшості зацікавлених в групі. В програмі курсу запропоновано сім основних напрямків: ораторське мистецтво, психологія, експертна діяльність, господарське право, податкове право, оцінка майна, інтелектуальна власність.

Вартість участі у Школі професійної майстерності становить 2500 тисячі гривень - для юристів і 2000 тисячі гривень для осіб , які не мають вищої юридичної освіти.

Більше того, тим, хто подасть заявку і оплатить організаційний внесок до 1 січня 2014 року, буде надана знижка в розмірі 20 %. Поспішайте, місця обмеженні!

Не будь байдужим до свого майбутнього – йди до кращого і станеш кращим!

За додатковою інформацією звертатися до Секретаріату Асоціації:

Булгаков Артур Олександрович 097481 72 83

Хань Олександр Олександрович 050915 12 41

Нанарова Ольга Олександрівна 063 701 78 68

Наші партнери