Ви є тут

Партнери

Шановні панове!

Дозвольте представити Вам Партнерську програму Асоціації випускників Національного університету "Юридична академія України імені Ярослава Мудрого" на 2013 рік. У цій брошурі ви знайдете партнерські пропозиції нашої організації, розроблені з викорис­танням найкращої міжнародної практики.

Диверсифіковані партнерські пакети надають можливість оптимального вибору моделі та формату співробітництва річної діяльності Асоціації.

Підтримуючи роботу Асоціації випускників у якості її партнера, Ви не тільки сприяєте реалізації цілей та завдань нашої організації, але й робите свій внесок у розвиток правничої професії, вдосконалення законодавства, захист прав та професійних інтересів юристів та адвокатів в нашій країні. Крім того, Ви отримуєте ряд переваг та привілеїв, які надає Асоціація випускників та стверджуєте імідж своєї компанії як успішної та соціально активної.

Діяльність нашої організації є максимально прозорою та відкритою. Усі наші партнери отримують вичерпну інформацію щодо розподілу та використання залучених коштів.

Основною метою Асоціації випускників є об'єднання випускників різних років задля зміцнення зв'язків між ними, а також студентами та науково-педагогічним складом, а також сприяння розвитку науки і освіти, реалізації науково-освітніх програм, задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих та інших спільних інтересів своїх членів.

На практиці наша діяльність полягає у реалізації конкретних ініціатив та проектів, у проведенні заходів різної тематики та масштабу - конференцій, форумів, круглих столів та засідань по всій Україні.

З кожним днем активність нашої організації збільшується, кількість членів постійно зростає, ми підтримуємо існуючі традиції та започатковуємо нові. У свою чергу, Асоціація випускників потребує підтримки правничої спільноти, провідних юридичних фірм країни для того, щоб і надалі успішно реалізовувати свої статутні цілі та завдання.

Будемо щиро вдячні за підтримку наших ідей та сподіваємося на співпрацю у 2013 році!

Наші партнери