Оголошено конкурс на призначення іменної стипендії ЮФ «Глобус»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, ГО «Асоціація випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та ЮФ «Глобус» оголошують конкурс на призначення іменної стипендії

Учасниками конкурсу можуть стати студенти 2, 3, 4 курсу бакалавріату та 1 курсу магістратури, які мають відмінні успіхи в навчанні, плідно займаються науково-дослідною, творчою роботою, беруть активну участь в громадському житті, культурній і спортивній діяльності Університету.

Для висунення кандидатури на призначення іменної стипендії кандидат має надати такі документи:

1. Анкета із зазначенням у ній основної інформації про кандидата;
  2. Інформацію про значні досягнення у навчанні, науці, культурній і спортивній діяльності, громадському житті Університету, що підтверджується відповідними документами ( копії залікової книжки, грамот, інших досягнень);
  3. Характеристика з деканату/інституту;
  4. Копії документів, що підтверджують наявність пільг, передбачених законодавством (за наявності).

Документи надсилаються учасниками до 30 листопада на електронну адресу: Nlu.Getman@gmail.com (у темі листа зазначати «ПІБ Учасника»).