Ви є тут

Наші випускники дістають міжнародне визнання у царині ринку юридичних послуг

Відоме міжнародне дослідження світових ринків юридичних послуг The Legal 500 щороку відзначає випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

У квітні 2018 року був опублікований черговий реліз The Legal 500 Europe, Middle East & Africa 2018 editorial. Майже 30 років велика група міжнародних аналітиків вивчає можливості юридичних фірм по всьому світу, кожного року переглядаючи та оновлюючи комплексну дослідницьку програму, яка б забезпечувала найсучаснішу візію глобального юридичного ринку. The Legal 500 оцінює сильні сторони юридичних фірм в більш ніж 100 юрисдикціях, результати яких можна переглядати безкоштовно, використовуючи вкладку «Рейтинги» у верхній частині сторінки.

Ми радо вітаємо успіхи наших випускників, що підтверджені загальновизнаними міжнародними рейтингами та дослідженнями. Зокрема, випускник Національного юридичного університету Андрій Трембіч (2006), очільник практики судових спорів і банкрутства Адвокатської фірми «Грамацький і партнери», визнаний The Legal 500 EMEA 2018 одним з провідних фахівців у практиках вирішення спорів та інтелектуальної власності в Україні. Можна відзначити, що минулого року А.Трембіч був рекомендований цим дослідженням у цих самих практиках, а у 2014 та 2015 роках – також і у сфері нерухомості та будівництва. Також Андрій визнаний відомим юристом у сфері «Банкрутство» за версією Ukrainian Law Firms 2018. A Handbook for Foreign Clients, а також більш ранніх видань даного дослідження (2014, 2015, 2016, 2017) та є переможцем номінації «Excellence in Commercial Law – Ukraine» за версією M&A Insider 2017 Award (підрозділ міжнародного видання Corporate Insider).

На звернення прес-центру Андрій Трембіч прокоментував, що «в усіх своїх професійних здобутках завдячує навичкам аналітичного мислення та побудови юридичного судження, які він надбав у Юридичній академії». «Я глибоко вдячний професорам Академії, що прищепили мені прагнення до універсального юридичного знання, силу академічного мислення та любов до юридичного дискурсу в усіх його проявах», – каже адвокат з 10-річним стажем. – «Не має значення, в якій галузі та на якій посаді працюватимуть майбутні випускники Академії – нас завжди єднатиме почуття причетності до мистецтва добра та справедливості, що його було прищеплено нам в Alma Mater».

Фото: 

Наші партнери