Ви є тут

Майстер-клас на тему «Третейський розгляд справ в Україні: проблеми та перспективи»

         19 листопада о 13.30 в залі № 11 було проведено майстер-клас на тему «Третейський розгляд справ в Україні: проблеми та перспективи» організований Асоціацією випускників НУ «ЮАУ імені Ярослава Мудрого» та Юридичною компанією «Шкребець та партнери».

         На захід були запрошені всі бажаючі студенти НУ «ЮАУ імені Ярослава Мудрого» та практикуючі юристи, які були зацікавлені у розгляді запропонованих питань.

         Доповідачами даної теми виступали: Антон Новаков - партнер ЮК «Шкребець та Партнери», голова Харківського міжобласного третейського суду (постійно діючого) при Асоціації «Міжрегіональний юридичний союз», Ігор Черняк- партнер ЮК «Шкребець та Партнери», голова Постійно діючого третейського суду при Асоціації «Ліга-Парітет», Олександр Кривенко - юрист ЮК «Шкребець та Партнери», член Ради Відділення Асоціації правників України в Харківській області.

         На майстер-класі розглядалися такі проблемні питання, як:  відмова державному суду в примусовому виконанні рішення третейського суду з підстав, не передбачених законом; перегляд державним судом рішення третейського суду по суті при вирішенні питання щодо примусового виконання рішень третейського суду; застосування державними судами при видачі  виконавчого документа норм ЦПК та ГПК України, які не стосуються провадження у справі щодо примусового виконання рішення третейського суду; недотримання судами скорочених строків розгляду справ про примусове виконання рішення третейського суду та скасування рішення третейського суду; сприйняття суддями третейських судів як шахрайських структур, функціонування яких слід заборонити на законодавчому рівні.

         Протягом заходу кожному учаснику надавалася можливість висловити власну точку зору з приводу почутого або задати найбільш хвилюючі питання.

         Наприкінці заходу найактивніші учасники отримали подарункові сертифікати на безкоштовну гру в мафію від клуба «GangsterGames».

 

 

 

Фото: 

Наші партнери