Ви є тут

Ліга студентів

Ліга студентів – є молодіжним структурним підрозділом Асоціації випускників Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» і об`єднує активних та ініціативних студентів задля їх сприяння професійного росту, формування духу патріотизму до рідного ВНЗ.

Неможливо уявити професію юриста без постійного самовдосконалення. Саме тому діяльність Ліги студентів направлена на те, щоб надати майбутнім правникам якомога більше умов для всебічного розвитку.

Запланований широкий спектр заходів, які будуть цікавими для студентів усіх курсів, які бажають відкрити для себе щось нове, отримати корисний досвід на майбутнє.

Конференції дозволять молодим науковцям подискутувати на гострі теми, висловити свої прогресивні думки з різних галузей права. Майстер-класи нададуть можливість у невимушеній обстановці поспілкуватись з провідними та успішними юристами, що є випускниками Університету, отримати корисні поради, поставити запитання, що хвилюють нинішніх студентів.

Діяльність Ліги обіцяє бути цікавою і продуктивною для студентів нашого університету. Тому, якщо Ви амбіційні, сповнені бажання самовдосконалюватися та отримувати новий корисний досвід Ліга чекає саме на Вас!

Положення про Лігу студентів. 

Голова Ліги студентів - 

 

 

Наші партнери