Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого» - великий освітній і науковий центр, з більш, ніж 200-річною історією та традиціями.

Протягом свого існування наша Alma mater славилася своїми випускниками: прокурори й адвокати, юристи підприємств та організацій, нотаріуси та судді, працівники науково-експертних установ та правоохоронних органів, викладачі юридичних спеціальностей не тільки в Україні, а й у багатьох країнах світу. Сьогодні Ви гідно тримаєте як непохитний орієнтир у процесі здійснення правових, політичних, економічних та гуманітарних перетворень у державі ідеали соціальної справедливості, згідно з якими людина, її права, свободи й інтереси є найвищими цінностями правової держави.

Для зміцнення зв’язків між випускниками, студентами та науково-педагогічним складом, з метою сприяння розвитку науки і освіти, реалізації науково-освітніх програм, розвитку культури, охорони здоров’я, надання допомоги вченим, викладачам, талановитій творчій молоді, випускникам, задоволення та захисту соціальних, економічних, творчих та інших інтересів своїх випускників відповідно до чинного законодавства України 8 травня 2012 року було зареєстровано Всеукраїнську громадську організацію «Асоціація випускників Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого». Щиро вітаю всіх нас з цією знаменною, історичною подією!

Хотілось би, щоб наші випускники пам`ятали - вони завжди можуть розраховувати на підтримку та поради своїх наставників, викладачів та на підтримку один одного. Ми впевнені, що час, проведений в Alma mater, буде не один рік зігрівати ваші серця теплими спогадами і не залишить байдужими до нашого починання. Будемо раді бачити Вас та Ваших колег серед членів Асоціації та запрошуємо до плідної співпраці! 

 

Наші партнери