Ви є тут

Генеральний

Юридична фірма «Глобус » була заснована в 1991 році, ставши однією з перших юридичних фірм з надання комплексних юридичних послуг населенню в українському правовому полі. Історія становлення юридичної фірми «Глобус» почалася в умовах складного законодавчого, політичного, економічного та правового середовища України .

Динамічний розвиток бізнесу в українському суспільстві вимагає прийняття швидких, продуманих, ефективних рішень, високопрофесійного та всебічного підходу до вирішення будь-яких питань клієнта, а також глибокого знання законодавства України та грамотного його застосування.
За час своєї діяльності юристи фірми забезпечили високий рівень правової допомоги громадянам та суб'єктам підприємницької діяльності щодо захисту прав та представництва законних інтересів у кримінальних, цивільних та господарських справах .
Компетентність , виваженість рішень і заслужену довіру людей на сьогоднішній день вже стали візитною карткою юридичної фірми «Глобус».
В даний час під керівництвом президента юридичної фірми - Ісакова Михайла Григоровича - і директора - Паркулаб Володимира Григоровича - працюють визнані фахівці в різних галузях права.
Високий професіоналізм і набутий більш ніж за 20 років багатий практичний юридичний досвід оперативно дозволяють знайти оптимальне рішення будь-якої проблеми і підтверджують репутацію однієї з провідних юридичних фірм України .
Юридична фірма «Глобус » є партнером Всеукраїнського адвокатського об'єднання Асоціації адвокатів України . Поряд з професійною діяльністю фірма займає активну позицію у громадському житті , підтримуючи всілякі проекти в галузі розвитку освіти , науки , культури і спорту.Так , фірма співпрацює з Міжнародним конкурсом молодих виконавців імені Алчевського , організовує і проводить різні спортивні заходи.

Фахівці фірми надають юридичну допомогу підприємцям на будь-яких етапах комерційної діяльності - від початкової стадії організації власної справи до становлення і розвитку партнерських зв'язків, і наступного правового супроводу всієї діяльності підприємницької структури .
 
Тут працюють впевнено, бо працюють професійно. Відносини з клієнтами будуються на основі взаємної довіри, суворого дотримання конфіденційності та основних принципів адвокатської етики.

  Адвокатське Об'єднання «Шкребець і партнери» є одним з лідерів ринку юридичних послуг не тільки Харківської області, але і всього Східного регіону України.

До основних клієнтів Об'єднання належать провідні представники енергетичного сектора, добувної промисловості, найбільші підприємства агропромислового комплексу, лідери галузі машинобудування, житлово-комунального господарства, міжнародні холдинги, що займаються наданням послуг в сфері туризму, телекомунікації, ІТ, медицини.

Наше Об'єднання є лідером серед адвокатських об'єднань східних областей України у сфері судових спорів, крім того, ми надаємо широкий спектр консалтингових послуг: від правових висновків з конкретних питань до комплексних правових аудитів підприємств перед їх продажем або вкладенням в них інвестицій. Відмінною рисою Об'єднання є те, що ми несемо матеріальну відповідальність за результати своєї роботи, а також готові приймати на себе частину ризиків, які несуть наші клієнти. Тому ми є зацікавленою стороною в успішному вирішенні Ваших питань.

Все Об'єднання працює як єдиний цілісний механізм, в якому кожен співробітник по-своєму унікальний і виконує свою функцію в ім'я спільної справи. Саме завдяки старанності, працьовитості і винятковому професіоналізму кожного з членів колективу цей механізм успішно функціонує і показує блискучі результати своєї роботи.

АО «Шкребець і партнери» – це згуртований колектив фахівців, які досягли високого професійного рівня в результаті багаторічної участі у вирішенні спірних ситуацій в інтересах наших клієнтів, стикаючись при цьому з різними порушеннями закону, як з боку недобросовісних партнерів наших клієнтів, так і з боку державних органів, що використовують свої владні повноваження всупереч призначенню.

На даний момент Адвокатське об'єднання «Шкребець і партнери» складається з 9 адвокатів, а також 16 помічників адвокатів та юрисконсультів.

Головний офіс Адвокатського об'єднання розташований у місті Харкові. Крім того, Адвокатське об'єднання «Шкребець і партнери» має представництво у місті Києві.

Наші партнери