Ви є тут

Асоціація: крок за кроком...

Чимало поколінь випускників бачила наша alma mater. Сьогодні всіх їх єднає ГО «Асоціація випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого», з моменту створення якої 21 березня 2016 року минає 4 роки.

В 2012 році, за підтримки ректора Василя Яковича Тація, зусилля були спрямовані на заснування організації, яка б об`єднувала людей, не байдужих до долі сучасної правової України та рідного університету.

Так, потужну ідею було закладено при її створенні: це і зміцнення зв’язків між випускниками, студентами та науково-педагогічним складом, і реалізація науково-освітніх програм, надання допомоги талановитій творчій молоді, випускникам, задоволення та захист соціальних, економічних, творчих та інших інтересів випускників.

За 4 роки, що минули з моменту заснування організації, було досягнуто  чималих успіхів з втілення її завдань в повсякденну реальність. Поступово зникли бар’єри, що існували між випускниками, адже кожного року зустрічі, що проводяться за підтримки Асоціації випускників збирали в університеті все більше людей, які свого часу покинули його стіни задля своєю професійної реалізації на правовому поприщі України. У 2016 році Асоціація випускників у своєму складі налічує близько ____ вихідців університету, серед яких відомі державні діячі, дипломати, судді, викладачі тощо.

Сьогодні, діяльность Асоціації включає в себе організацію:

  • стажування талановитих та перспективних студентів;

  • всеукраїнської науково-практичної конференції «Теорія і практика сучасної юриспруденції»;

  • школи професійної майстерності;

  • роботи структурних підрозділів, серед яких Ліга студентів, Дискусійний клуб, студенське радіо та телебачення;

  • форумів, круглих столів, модельних засідань та майстер-класів.

Метою організації  Школи професійної майстерності було вдосконалення знань та практичних навичок в різних галузях права, а також обговорення нагальних проблем сучасної юриспруденції. Школа - це не лише засіб отримання нових знань, а й можливість знайомства з відомими юристами, які діляться власним досвідом роботи та побудови успішної кар`єри, проходження стажування з подальшим працевлаштуванням найталановитіших учасників.

2015 року Асоціацією випускників започатковано проведення Всеукраїнського турніру з правознавства серед учнів шкіл, що спрямований на виявлення перспективної та творчої молоді для вступу до університету.

Неабияким досягненням є випуск власного друкованого видання організації під назвою Вісник Асоціації випускників Національного юридичного університету, в якому щороку узагальнюються підсумки клопіткої праці, висвітлюються досягення та плани щодо майбутньої роботи.

В структурі Асоціації випускників окремої уваги заслуговує молодіжний підрозділ - Ліга студентів. Молоде покоління спрямовує свої зусилля на проведення заходів різного масштабу – від організації Дня відкритих дверей та учнівських олімпіад до тематичних майстер-класів на різні тематики. Їх діяльність пов`язана з благочинністю, наукою, культурно-розважальним життям студентів. Літературне об`єднання «Sense» сприяє духовній інтеграції студентів, новим знайомствам та відкриттю поетичних талантів.

Суперечливі правові реалії обговорються на засіданнях Дискусіного клубу,  в основу якого покладена взаємодія студентів, викладачів та провідних юристів задля вирішення певних колізій законодавства та пошук шляхів їх вирішення.

Прорив Асоціацією випускників зроблений і в медіа сфері. Під її егідою з 2013 року успішно  функціонує перше студентське радіо «Lawyers FM», в ефірах якого працюють талановиті студенти, що доносять іноформацію про найважливиші події та працюють над правовою обізнаністю слухачів, їх інтеграцією в молодіжну спільноту Харківщини. Задля висвітлення подій, що відбуваються в університеті та за його межами за участю наших студентів активно працює команда «Lawyers TV». Випущені відеосюжети допомогають завжди бути в курсі подій, що відбулися в університеті.

Робота Секретаріату Асоціації випускників також направлена на налагодження зв`язків за кордоном. Так сьогодні, функціонують клуби в Чехії, Російській Федереації, Франції, Австрії, Іспанії, Азербайджані та США. Випускники університету, які проживають за кордоном всіляко сприяють новим здобуткам Асоціації випускників.

У свої діяльності Асоціація користується підтримкою надійних партнерів, серед яких Національна асоціація адвокатів України, великі підприємства, банки, юридичні фірми, а також безліч адвокатів та приватних нотаріусів нотаріусів. Тому, пишаємося тим, що маємо можливість проводити стажування студентів в усіх куточках України.

З кожним днем активність організації зростає, кількість членів постійно збільшується, підтримуючи існуючі традиції та впроваджуючи нові. Тому, у світлі подій, які відбуваються сьогодні в Україні, на нашу думку, необхідним є продовження діяльності Асоціації випускників Національного юридичного університету, задля консолідації зусиль випускників та студентів у створенні демократичної правової реальності в Україні.

Правління Асоціації випускників вдячний за підтримку всім, хто дає високу оцінку діяльності організації, висловлює добрі побажання на майбутнє та вірить у нашу спільну мету! Бажаємо всім членам організації успіхів в нелегкій роботі, наснаги, реалізації всіх цілей та плідної співраці!

 

 

Фото: 

Наші партнери