24 грудня відбувся другий етап конкурсу по відбору студентів на стажування до провідних підприємств, установ та юридичних фірм.

Асоціація випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого вже традиційно проводить конкурс по відбору кращих студентів на стажування до провідних підприємств та юридичних фірм Харкова. Цього року до участі у конкурсі долучилися близько 50 студентів Університету. Конкурсанти  характеризуються високим рівнем знать, активністю у житті ВНЗ та активною громадською позицією. До складу журі увійшли представники провідних юридичних фірм та установ, які спіпрацюють з Асоціацією.

Конкурс надасть можливість студентам старших курсів застосувати теоретичні знання на практиці та набути досвіду юридичної роботи з кваліфікованими правознавцями.